נשירת שיער היא תופעה מוכרת שמתרחשת הן אצל גברים והן אצל נשים, והיא משפיעה באופן משמעותי על הדימוי והביטחון העצמי. למעשה, אם תיאמתם בקרוב יום צילומים ואתם מוטרדים ממראה השיער בעקבות נשירה, חשוב לדעת כי אין מדובר בגזרת גורל אלא ניתן בהחלט ליצור שינוי משמעותי בנראות – וזאת על ידי שימוש בטכניקות להצמחת שיער. אם עד לפני מספר שנים קשה היה בכלל לדמיין כי ניתן ליצור צמיחה מחודשת, כיום בחסות המדע כמו גם טכניקות מתקדמות ניתן בהחלט להוביל ליצירה של שינוי משמעותי. בשביל לסייע לכם בתהליך, להלן חמש שיטות מומלצות.

שימוש בשמפו להצמחת שיער

פיתוח מסקרן שמצליח לתפוס תאוצה הוא שמפו ייעודי להצמחת שיער. זירוז צמיחת השיער באמצעות שמפו נועד לעודד את צמיחת השיער, וזאת באמצעות רכיבים איכותיים שנועדו לחזק את סיב השיער ואף  לעודד צמיחה מחודשת בעקבות הזרמה של דם לקרקפת. אין מדובר בתרופת קסם אלא בשמפו במרקם שהוא לרוב סמיך יותר, והוא מתאים בעיקר לנשירה קלה עד בינונית ולא למקרים של התקרחות.

מסכה לשיער משמן אתרי

מזה שנים רבות שעולם הרפואה האלטרנטיבי מספק פתרונות למצבים בריאותיים אך גם קוסמטיים, כאשר אחת מהטכניקות הטובות ביותר להצמחה מחודשת ומהירה של שיער יכולה להתבצע באמצעות שימוש בשמנים אתריים, כמו למשל שמן עץ התה שבו ניתן להשתמש גם לעור הפנים. מסכה ביתית המורכבת מהשמן כמו גם חימר ירוק יכול לסייע לטובת יצירה של שגרת טיפוח אפקטיבית, וזאת בשל הסגולות המיוחסות לשמן בעקבות תרכובת אורגנית מצוינת הנצמדת לשיער ובהתאם לכך מחזקת אותו, מתוך מטרה להפחית את הנשירה ובהתאם לכך גם לעודד צמיחה מחודשת.

 

 

נטילה של אבץ

אחד מהמינרלים הקרייטים ביותר לצמיחה מחודשת של שיער הוא אבץ. נטילה של תוסף תזונה אבץ מהווה דרך מצוינת שבה ניתן להיעזר לפני הצילומים, וזאת מתוך מטרה להגביר את ריכוז האבץ בגוף  שאחראי בין היתר על הצמיחה התקינה של השיער. על פי ההערכות, אחד מכל ארבעה ישראלים סובל ממחסור של אבץ שיכול להגיע לידי ביטוי גם בנשירה של שיער, ועל כן נטילה של תוסף המכיל ריכוז גבוה של אבץ מהווה הזדמנות מצוינת ליצור מערך תומך לצמיחה מהירה.

כדורים לצמיחה

עולם הרפואה האלטרנטיבי לא נשאר אדיש לתחום של נשירת שיער, ומציע מגוון רחב של פתרונות, כאשר אחד מהפתרונות הוא נטילה של כדורים המכילים כמוסות של מגנזיום, אבץ, מינרלים כמו גם מינרלים שנועדו לעודד את הצמיחה של השיער. מדובר בכדורים טבעיים שיכולים לספק בוסט מצוין של חומרים טבעיים בלבד, ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על חיזוק סיב השיער.

עיסוי קרקפת

טכניקה מצוינת וטבעית לחלוטין שאותה אפשר לבצע באופן עצמאי לפני הצילומים היא עיסוי השיער. עיסוי השיער נועד להזרים דם לקרקפת, כאשר ברחבי הרשת ניתן לאתר בקלות סרטונים אשר מציגים כיצד לבצע את העיסוי בצורה טובה ויסודית. רצוי לבצע את העיסוי למשך כרבע שעה ועד עשרים דקות, כאשר ניתן בהחלט לשלב גם שמנים אתרים או מי קוקוס שמכיל ריכוז גבוה של מינרלים מצוינים לשיער.

לסיכום

נשירת שיער משפיעה מאוד על הביטחון והדימוי העצמי, בוודאי לפני צילומים חשובים. באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להתכונן בצורה הטובה ביותר ואף ליצור שגרת טיפוח שתוביל לא רק לצמיחה מחודשת אלא גם לחיזוק של השיער, כל זאת מתוך מטרה להגיע לצילומים כאשר אתם נראים במיטבכם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.