עור הפנים הוא כרטיס הביקור של כל אחת ואחד מאיתנו. למעשה, יום צילומים מהווה הזדמנות מצוינת לטיפוח והזנה של העור, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מראה עור חלק, רענן ובריא. אם עד לפני מספר שנים היכולת ליצור תמהיל טיפוח אפקטיבי היה שמור בעיקר בעבור חברות קוסמטיקה גדולות, כיום עולם הארומתרפיה מציע מגוון רחב של שמנים אתריים אשר מסייעים לחידוש העור, במיוחד לקראת צילומים.

שמן עץ התה – בעל סגולות קוסמטיות רבות עוצמה

שמן עץ התה הוא שמן המופק מעלים של עץ שנקרא עץ התה. מדובר בשמן אתרי מחוזק מאוד המיועד לשימוש חיצוני בלבד על העור, כאשר שילוב שלו בשגרת הטיפוח יכול לא רק להכין את העור לקראת הצילומים אלא גם לסייע בהתמודדות עם פצעי אקנה, אדמומיות וכן להפחית באופן משמעותי את האדמומיות. הסיבה לכך נובעת בשל היותו שמן המכיל ריכוז גבוה של תרכובת אורגנית בשם Terpinen-4-ol אשר נמצא בשורה של מחקרים כבעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי בקטריאליות המאפשרות לחסל את החיידקים שיוצרים את האקנה כמו גם לשפר את מרקם העור, בשל חדירה עמוקה של התרכובת כאשר הוא מעורבב עם שמנים אחרים. השימוש בשמן אתרי הפך לנפוץ מאוד בשנים האחרונות, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה ארוכה של סקירות מקצועיות אותן העבירו קוסמטיקאיות כמו מובילות דעת קהל שסיפרו (בהתלהבות רבה) על ההשפעה החיובית של השימוש בשמן באופן קבוע. אם גם אתם רוצים להצטרף למהפכה וליצור שגרת טיפוח המבוססת על רכיבים טבעיים בלבד, 10 סוגי שמן עץ התה הכי טובים מחכים לכם באתר ויטה פלוס, כל זאת מתוך מטרה לספק לכם את היכולת לקבל בחירה נכונה המגלמת בחובה שפע של יתרונות בריאותיים וקוסמטיים.

 

 

השמן הנמכר ביותר – ולא בכדי

השמן האתרי הנמכר ביותר בעולם וגם האפקטיבי מכולם הוא שמן עץ התה, אשר זוכה לביקוש אדיר מצד צרכנים וצרכניות מכל רחבי העולם, וזאת בשל היותו שמן עשיר בתמציות המסייעות לטובת הכנה וטיפול בעור הפנים לפני צילום המתבצע באופן מקצועי או דרך צילום במצלמת פולאריד שהפכה לאחד הטרנדים החמים של עולם הצילום. מדוע דווקא השמן הזה צריך להיות בתיק הטיפוח וכיצד הוא יכול לסייע לשיקום העור? להלן כל הפרטים.

כיצד שמן עץ התה משפיע על עור הפנים?

לשמן עץ התה שלוש תכונות בולטות – סמיכות, יכולת לחדור את השכבות העמוקות של העור וכן חיטוי העור, בזכות התרכובת האורגנית אשר פועלת באופן מהיר, ובהתאם לכך מאפשרת ליצור תמהיל טיפוח בעל השפעה חיובית מאוד, החל מהשימוש הראשון. יחד עם זאת, לפני שמתחילים להשתמש בשמן, צריך לדעת כי הוא מיועד לשימוש חיצוני בלבד וכי עדיף לערבב אותו ביחד עם שמנים נוספים מאחר והוא עלול לגרות את העור. על כן, לפני הצילומים רצוי להכין לעצמכם מסכת פנים ביתית המורכבת מכפית של חימר ירוק הידוע בסגולות המרפאות שלו וכן ביכולת לנקות את הפנים, ובהתאם לכך ליצור מערך טיפוח שגם מצד אחד מחטא אך מצד שני מאפשר להניח חומרים נוספים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של עור פנים רענן, צעיר ונטול פגמים כמו אדמומיות או פצעונים.

לסיכום

שמן עץ התה מהווה דרך מצוינת לקראת יצירה של תמהיל טיפוח המבוסס על רכיבים טבעיים בלבד. דרך הסקירה של הסוגים השונים וכן הקפדה על שימוש קבוע, תוכלו גם אתם להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת יום צילומים מקצועי במסגרת העבודה, יום צילומים עם המשפחה וכמובן צילומי זוגיות. זכרו כי הקפדה על שימוש נכון בשמן לצד חומרים טבעיים נוספים כמו חימר ירוק הוא הדרך הנכונה והבטוחה ביותר לטיפוח נכון של העור, ללא חשיפה לכימיקלים או רעלים.