כולנו רוצים להיראות במיטבנו, נשים וגברים כאחד. צילומים שנקבעו מהווים הזדמנות מצוינת ליצור שיפור משמעותי במראה השיער, גם אם נדמה לך שהמצב אבוד ואין דרך לטפל במצב של התקרחות. למעשה, גם אם לא התברכת בשיער שופע ומלא ברק תתפלא לדעת כי במספר צעדים פשוטים ניתן ליצור שינוי ממשי. כיצד? להלן מדריך מיוחד אותו ערכנו במיוחד בעבורך, כל זאת מתוך מטרה כי תוכל להיראות במיטבך ביום הצילום המתקרב.

שימוש בתרופת המינוקסידיל

תופעה של התקרחות היא תופעה מוכרת המתרחשת אצל לא מעט גברים. בכדי לטפל בבעיה, אחת האפשרויות היא שימוש במינוסקדיל. מדובר בתרופה אשר נמצאה בשורה של מחקרים כיעילה לטובת התמודדות עם נשירת שיער והתקרחות אצל גברים וגם נשים, וזאת בשל היותה תרופה הגורמת להרחבה של נימים בקרקפת ובהתאם לכך מעודדת תהליך מחודש של צמיחה. את התרופה ניתן לרכוש בתצורה של קצף או משחה אותו מחדירים לעומק הקרקפת, כל זאת לטובת שיפור זרימת הדם ובהתאם לכך יצירה של זקיקי שיער חדשים. השימוש בתרופה בטוח לחלוטין לשימוש, אולם בכדי לראות תוצאות רצוי להתחיל להשתמש בתרופה בהקדם האפשרי מאחר ואין מדובר בתרופת קסם אלא בתרופה המחייבת שימוש לטווח הרחוק.

שימוש בתוספי תזונה

בשנים האחרונות פותחו לא מעט תוספי תוזנה ייעודים בהם ניתן להשתמש לטובת התמודדות עם תופעה של התקרחות אבל גם לטובת שיפור מרקם וחוזק השיער. מדובר בתוספי תזונה טבעיים לחלוטין ובטוחים לשימוש, כאשר רצוי לבצע רכישה של תוסף עם ריכוז גבוה של ברזל כמו גם ויטמינים. בדיקת דם פשוטה יכולה לסייע לכם להבין האם ישנם חוסרים בברזל כמו גם מינרלים שגורמים לנשירה והתקרחות, ועל כן באמצעות נטילה של תוספי תזונה ניתן לספק לגוף את החוסרים ובכך להתמודד בצורה טובה יותר עם הנשירה אבל במקביל גם ליצור מראה שיער מבריק ובריא, בשל החומרים המצוינים המצויים בתוספים.

מדריך לגברים: איך לשפר את מראה השיער לפני צילומים?

מסכות ביתיות

מסכה ביתית מחומרים שיש לך בבית יכולה לחולל פלאים לשיער. שילוב של שמן זית עם אבוקדו או מסכת שיער משמן קוקס הם רק חלק מהמסכות אותן תוכל להכין בעצמך, לטובת יצירת שגרת טיפוח ייעודית ומותאמת לטיב השיער ולטובת הכנת השיער לקראת הצילומים שלך. חשוב להקפיד ולהשתמש במסכות באופן קבוע, ולא לחכות לדקה התשעים.

הימנעות מחפיפה אגרסיבית

חפיפה יומיומית של השיער ובאופן אגרסיבי עלולה להוביל לקרע בשיער אבל גם ליובש. מאחר והאקלים במדינת ישראל חם ולח, ההשפעה של המים עלולה לגרום למראה שיער חלש, ועל כן כחלק משגרת הטיפוח לפני הצילומים רצוי לחפוף את השיער בעדינות ועם שמפו ומרכך ייעודים. ברשתות הפארם ניתן לבצע רכישה של שמפו ייעודי לשיער יבש ופגום בעבור גברים, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורך ליצור שיפור ממשי במראה השיער.

לסיכום, יום צילום הוא יום מרגש שבו אתה רוצה להיראות במיטבך. גם אם אתה סובל מנשירת שיער והתקרחות, חשוב לזכור כי ישנם לא מעט פתרונות ושיטות שיסייעו לך להתמודד עם הנשירה וההתקרחות כמו גם עם מראה שיער יבש ופגום. לא מעט גברים נוטים לפסוח על הצעדים הללו מתוך מחשבה כי המצב אבוד, אולם בשילוב של מספר טכניקות ניתן בהחלט להגיע לתוצאות מצוינות. הקפדה והבנה כי אין לחכות לדקה התשעים אלא להתחיל כבר עכשיו מהווה את הבסיס לקראת יצירה של תוכנית שבמסגרתה תפעל לטובת שיפור מראה השיער, התמודדות עם נשירה ובהתאם לכך גם הגברת הדימוי והביטחון העצמי לקראת יום הצילום המתקרב.