לטיפוח השיער יש חשיבות עצומה הן מבחינת הנראות אבל לא פחות מכך החוזק והברק. למעשה, כולנו חשופים באופן יומיומי לפרסומות המציגות נשים וגברים עם שיער מלא ומבריק, כאשר גם הרשתות החברתיות הובילו לשינוי מגמה עם מודעות הולכת וגוברת לנושא הנראות של השיער אשר מהווה חלק בלתי נפרד מהלוק. על מנת ליצור שיער מבריק ויפה ממש כמו בפרסומת, מומלץ להשקיע במוצרים איכותיים. במה הכי כדאי להשתמש, בהתאם לסוג השיער? להלן הסקירה המלאה:

שמפו לשיער צבוע

מאחר וצבע משפיע מאוד על הנראות של השיער בעקבות השימוש בחומרים כימים לצביעה, נדרש לבצע רכישה של שמפו ייעודי המותאם לסוג השיער וכן לשיער צבוע. שמפו מעולה לשיער צבוע נקרא ecolove והוא מכיל תמציות אוכמניות, שמן שקדים, תמצית עץ ירוק וכן אלוורה. מדובר בחברה שהצליחה לפתח סדרה של מוצרים אשר כוללים כ-30% מרכיבים אורגניים, ללא פראבנים.

מרכך לשיער צבוע

שילוב של מרכך בשגרת הטיפוח הוא בעל חשיבות מאחר והוא גם מחזק את השיער אבל גם מספק גמישות. רכישה של מרכך מאותה סדרה מועשר בשמן שקדים, חמאת שיאה, שמן ארגן וכן רכיבים טבעיים. שילוב של המרכך בשגרת הטיפוח מהווים את הדרך הטובה ביותר ליצור הליך שיקום שגם יחזק את השיער אבל גם יאפשר לעודד את הצמיחה המחודשת של זקיקי השיער, בעקבות שימוש קבוע בתכשיר איכותי ומזין כמו מרכך.

 

 

שמפו לשיער רגיל

שמפו לשיער רגיל עד יבש הוא השמפו הנמכר ביותר בארץ, הן לגברים והן לנשים. הסדרה החדשה של אקו לאב בנדל כוללת בין השאר שמפו עשיר בוויטמין C מקבוצת B הידוע בהיותו כנוגד חמצון מצוין לשיער ולגוף. כאן תוכלו למצוא עצות לטיפוח השיער, כל זאת מתוך מטרה לשלב את השמפו הזה בשגרת הטיפוח ובכך להוביל ליצירה של שיער חזק, מרשים ומלא ברק – ממש כמו בפרסומת.

מסכה משקמת לשיער רגיל

רצוי פעמיים בשבוע לפנק את השיער עם מסכה איכותית ומשקפת. מסכה לשיער רגיל של אקו לאב מכילה תמציות של ירקות אורגניים כתומים כמו גזר, דלעת ובטטה וכן מועשרת בחמאה, שמנים ואלוורה שתפקידה הוא  להרגיע את הקרקפת ובהתאם לכך ליצור מראה שיער מרשים, במינימום מאמץ. כאמור, בשביל ליצור את השינוי רצוי להקפיד ולהשתמש במסכה לפחות פעם בשבוע, להשאיר על השיער למשך מספר דקות ולשטוף היטב.

סרום

את הטאצ' הסופי לפני שיוצאים מהבית לצילומים או לסדר היום העמוס צריך לבצע באמצעות רכישה של סרום לשיער המותאם לסוג שלכם. סרום גם מחזק את סיב השיער אך גם מונע התפצלות של קצוות ועל כן לאחר שהשיער מתייבש מניחים מעט סרום על כף האצבעות, מורחים החל מהחלק האמצעי של השיער, כל זאת מתוך מטרה לחזק את סיב השיער ולהוביל לברק מושלם שאותו ניתן גם לראות ממרחקים.

לסיכום

רכישה של מוצרי טיפוח ייעודים לסוג השיער מהווה את הדרך הטובה ביותר ליצירה של שיער חזק, מלא ובריא. השקיעו במוצרים איכותיים שנבחרו בקפידה, כל זאת מתוך מטרה לספק לשיער שלכם את החומרים הטובים שלא רק ישפרו את המרקם של השיער אלא גם יעניקו לו את הברק המזוהה עם דוגמניות  ודוגמניות בפרסומות. שגרה של שגרת טיפוח קבועה המשלבת שמפו, מרכך, מסכה אחת לשבוע וכן סרום הוא המפתח להכנה לקראת צילומים, יציאה עם חברים או בפעילות שגרתית שכל אחד מאיתנו מבצע במהלך היום, ורוצה להיראות במיטבו בעקבות מראה שיער גורף מחמאות.