צילומי זוגיות בפורטוגל

פורטוגל נחשבת לאחת המדינות היפות ביותר ביבשת אירופה, כמו גם יעד רומנטי בעבור זוגות שרוצים ליצור תמונות זוגיות על רקע הנופים עוצרי הנשימה שבהם ניתן לבקר בעת שהות במדינה. מאז אושר התיקון לחוק האזרחות בשנת 2015 פורטוגל הפכה גם ליעד נחשק מאוד בעבור זוגות שרוצים להתחתן במדינה אבל גם להתגורר בה, בעקבות היכולת להוציא אזרחות באופן קל ויחסית פשוט.

אם אתם בדיוק מתכננים לטוס למדינה, מומלץ לממש את הזכאות ולהוציא דרכון אירופאי אשר במסגרתו תוכלו לטוס למדינה לטובת חתונה אבל גם לטובת פתיחת דף חדש, כחלק מההטבות אותן אתם יכולים לקבל במסגרת הדרכון. את הליווי מומלץ לבצע באמצעות עורך דין המתמחה בתחום ולאחר שהשלמתם את התהליך תוכלו גם אתם להפיק צילומי זוגיות על רקע לוקיישנים מושלמים. מהם האתרים שאתם פשוט חייבים לבקר בהם? להלן סקירה מיוחדת:

מונסטו

מונסטו הוא כפר קסום ורומנטי מאוד שנבנה עוד במהלך ימי הביניים ומשלב בנייה מסורתית לצד סלעי גרניט עצומים המשתלבים עם הבנייה הכפרית בצורה מושלמת וטבעית לחלוטין. מדובר ביעד שאינו מוכר ע"י הישראלים וחבל שכך, הן בשל הנוף המקסים שמאפשר לכם ליצור צילומי זוגיות בלתי נשכחים והן בשל הכנסת אורחים חמה ואוהדת מצד המקומיים.

פורטו

העיר פורטו היא עיר מהפנטת שבנויה על גבעות המעניקות לכם תצפית יפהפייה אל עבר הנמל של העיר. מדובר בעיר השנייה בחשיבותה בפורטוגל והיא מושכת אליה עשרות אלפי מבקרים, הן בשל המסעדות המצוינות והן בשל האטרקציות הרבות בעבור זוגות שפוקדים את האזור. מעבר לכך, בעיר מלונות יוקרה בהם ניתן להצטלם וכן במוזיאון סארלבש שמוקף בצמחים ואגמים שמספק רקע יפהפייה בעבור צילומי זוגיות רומנטיים אבל גם מקוריים.

מצודת בלם

מצודת בלם היא מצודה היסטורית הממוקמת במערב פורטוגל ונחשבת לאחד מהסמלים הבולטים של עיר הבירה ליסבון. ניתן להצטלם בכניסה למצודה כמו גם במצודה עצמה, אולם שימו לב כי נדרש לבצע רכישה מראש. מדובר באזור יפהפייה ועתיק שיספק לכם לא רק רקע מהמם לצילומים אלא גם חווית אותנטית והיכרות עם המגוון הארכיטקטוני המפואר של פורטוגל והמצודה בפרט.

ארמון פנה

סינטרה היא עיירה ציורית שבמרכזה ממוקם ארמון פנה הקסום והרומנטי. מדובר בטירה שנראית כאילו היא נלקחה ישירות מדיסני, ועל כן אם אתם מחפשים רקע רומנטי בעבור צילומי זוגיות לחתונה אין ספק כי ארמון פנה מהווה את המקום המושלם בעבורכם. הארמון פתוח בכל ימות השנה ובו ניתן להסתובב במשך שעות רבות, כך שיהיה לכם שם לא מעט זמן לאתר מקומות בתוך ומחוצה לאדריכלות מרשימה ובלתי נשכחת שאותה ניתן לקבל באמצעות שהייה בארמון אבל גם בעיירה עצמה שמהווה גם היא מקום מושלם בעבור צילומים.

טומאר

טומאר היא עיירה הממוקמת בסמוך מאוד לעיר הבירה ליסבון והתפרסמה בזכות אתר מורשת לאומי בשם מסדר הצלוב. בעבור צילומים ניתן לאתר בעיירה לא מעט מקומות רומנטיים כמו מסעדות, בתים שנשמרו עוד מהמאה ה 13 וכן תמונות במנזר עצמו שעבר תהליך שימור מוקפד.

 

לסיכום, פורטוגל מהווה מקום מושלם בעבור צילומי זוגיות רומנטיים ובלתי נשכחים. אולם, לפני שאתם ממהרים להזמין כרטיס מומלץ מאוד לבחון כבר עכשיו אפשרות להוצאת דרכון פורטוגלי, כל זאת מתוך מטרה להצטרף לאלפי הישראלים שכבר עכשיו הצליחו לקבל בהליך מהיר אזרחות. בכך, ניתן ליצור הזדמנויות חדשות בדמות חתונה באחד מהיעדים הקסומים בפורטוגל – כפרים או ערים לצד אפשרות להצטלם על רקע חוף הים עוצר הנשימה המזוהה מאוד עם פורטו. נצלו את ההזדמנות ובכך תוכלו גם אתם להפוך את הצילומים למקוריים, איכותיים ומעוררי השראה גם שנים רבות לאחר שהתקיימו.