חגי ישראל מהווים הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור חוויה משפחתית בלתי נשכחת, וזאת באמצעות צילום משפחתי המתבצע על ידי סטודיו המתמחה בתחום. למעשה, מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, לא מעט בזכות עלייתן של הרשתות החברתיות אשר הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים שלא פעם שוחקת. במקום להסתפק בתמונות גנריות של המשפחה, ניתן לנצל את ההזדמנות של החגים לטובת יצירה של גיבוש משפחתי וקבלת תוצרים בדמות תמונות איכותיות אותן ניתן להעלות לרשתות או להדפיס כאלבום משפחתי.

באמצעות לוח שמרכז את כל חודשי השנה העבריים תוכלו לתכנן מראש את הצילומים, כך שתהיו מוכנים לקראת עונת החגים. בשביל לסייע לכם ליצור אלבום מושלם, להלן כל הרעיונות לטובת צילום משפחתי התואם את רוח החגים:

צילומים לראש השנה

ראש השנה מסמל את תחילת השנה והתחדשות, ועל כן לצילומים הללו מומלץ להגיע כאשר אתם בבגדים מחויטים לצד אלמנטים שונים ברוח החג כאשר אתם ישובים אל מול שולחן עם תפוחים ודבש, כאשר ניתן בהחלט לשדרג את התמונות באמצעות הומור. שימוש באביזרים כמו למשל בובה של דג (כמאמר המשפט "שנהיה לראש ולא לזנב") מהווה דרך מצוינת ללכוד את רוח החג ובהתאם לכך לאחל שנה טובה לבני המשפחה והחברים באופן אסתטי ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לחגיגות המאפיינת את ראש השנה.

צילומים לפורים

פורים הוא חג חגיגי ואהוב במיוחד הן על ילדים והן על מבוגרים. לטובת הפקת צילומים מיוחדת רצוי להלביש את כל בני המשפחה בתחפושת תואמת או שילוב של תחפושות אשר משתלבות ביחד לכדי קונספט, כמו למשל בעלי חיים, מיניונים ועוד. בשביל לקבל השראה לתחפושת משפחתית אותה תוכלו להכין אפילו בעצמכם, רצוי להיכנס לרשתות החברתיות אשר מהוות כר פורה לידע והשראה לטובת יישום של יום צילומים פורימי וכיפי למדי, בייחוד בעבור הילדים הנרגשים.

 

צילומים לשבועות

שבועות הוא חג הקציר ועל כן שילוב של בגדים בצבע לבן ביחד עם שיבולים וכן פרחים מהווה דרך אידיאלית לטובת יצירה של צילומים יצירתיים התואמים את האלמנטים שמזוהים יותר מכל עם חג השבועות. שילוב של אלמנטים טבעיים כמו למשל סלי קש  עם טנא כמו גם פירות וגבינות ישלימו את האווירה, ויהפכו את הצילומים שלכם לכבוד חג השבועות.

צילומים לט"ו בשבט

צילומים לכבוד ט"ו בשבט יכולים לכלול אלמנטים אשר מזוהים עם רוח החג כמו פירות יבשים. לבשו בגדים חגיגיים בצבע לבן ובז' ביחד עם סלים אותם אתם והילדים מחזיקים ואשר כוללים פירות יבשים כמו גם צמחים. דווקא בצילומים מסוג זה מומלץ דווקא לצאת לחיק הטבע ולא לבצע את הצילומים בבית, כל זאת מתוך מטרה ליצור חיבור שיגיע לידי ביטוי באמצעות החיבור לטבע ולרוח ט"ו בשבט.

צילומים לפסח

צילומים לפסח מהווים הזדמנות מצוינת ליצור כינוס משפחתי לא רק של בני המשפחה הקרובה אלא גם משפחה מורחבת עם הסבים והסבתות, כל זאת מתוך מטרה לדמות את ההתכנסות המשפחתית של ערב החג. אלמנטים שמזוהים עם פסח כוללים כמובן את שולחן החג החגיגי לצד מצות כמו גם חרוסת מתוך מטרה ליצור צילומים חגיגיים המאפיינים את חג הפסח – מעבדות לחירות.

לסיכום

באמצעות הרעיונות אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו ליצור אלבום תמונות מיוחד ברוח חגי ישראל. אל  תחששו לצאת מהקופסא וגם להכניס הומור לתוך הצילומים, כל זאת מתוך מטרה לא רק להצטלם אלא גם ליצור חוויות משפחתיות מגבשות ובלתי נשכחות.