צילומים מקצועיים הפכו לנפוצים מאוד בשנים האחרונות, וכיום יש מגוון רחב של קונספטים לצילומים ושלל סיבות מצוינות לפצוח בסשן צילומים מקצועי שישאיר מזכרות לעד. בין סוגי הצילומים הפופולאריים ביותר ניתן למנות את צילומי הזוגיות (צילומים שמתקיימים לפני החתונה), צילומי הריון וצילומי משפחה, ולאחרונה התווספו גם צילומי ניו בורן וצילומי נשיות שהפכו למבוקשים במיוחד. איך תדעו אילו אאוטפיטים לבחור לקראת הצילומים? ריכזנו כמה טיפים מועילים וחשובים.

בחרו פריטים שמחמיאים למבנה גופכם

בין אם מדובר בצילומי זוגיות, צילומי משפחה או אפילו צילומי נשיות, אחד הדברים החשובים הוא לבחור בגדים שמחמיאים למבנה הגוף שלכם, מדגישים את האזורים שאתם אוהבים, ומטשטשים את אלה שקצת פחות. כמו כן, אם בחרתם בפריטים בגוונים לבנים או בהירים, וודאו שאינם שקופים, משום שמרבית הצלמים נעזרים בעזרי תאורה, מה שעשוי לגרום לבד להיות מעט שקוף.

פריט אחד דומיננטי – יעשה את כל ההבדל!

אם בחרתם בבגד בגוונים ניטראליים, בהחלט תוכלו לבחור בפריט לבוש אחר בגוונים קצת יותר דומיננטיים. החשוב הוא לשמור על איזון בין הפריטים, על מנת שהתמונות לא ייראו עמוסות מידי, והצבעים בתמונה יהיו הרמוניים וישתלבו זה עם זה.

פה נעצור להמליץ לנשים שבחבורה, לבחור דווקא בנעליים כפריט הדומיננטי של האאוטפיט שלהן, משום שלעיתים, מדובר בשדרוג משמעותי. נעליים שיכולות להתאים במיוחד, אלה הנעליים של חברת "פריטי בלרינס", זאת בשל העובדה שהדגמים שבאתר הם מגוונים ומיוחדים, ומוסיפים ייחודיות לאאוטפיט.

טיפים ששווים זהב: איך לבחור אאוטפיטים ייחודיים לצילומים בלתי נשכחים?

באיזה צבעים כדאי לבחור?

כפי שנכתב מעלה, יש לשמור על איזון בין פריטי הלבוש, ובייחוד אם מדובר בצילומים שכוללים כמה משתתפים, כמו צילומי משפחה. תוכלו לבחור פלטת צבעים אחידה עבור האאוטפיטים של כולם, כך פרטי הלבוש של כל המצולמים ישתלבו זה בזה על הצד הטוב ביותר.

עוד פרמטר שיש לקחת בחשבון, הוא הלוקיישן שבו אתם עתידים להצטלם. האם אלה צילומי סטודיו? האם צילומים באזור עירוני? או שמא צילומי טבע? גם הלוקיישן משפיע על בחירת הבגדים, משום שאם מדובר ברקע צבעוני (כמו צילום לצד קירות גרפיטי או צילום עירוני), ייתכן ותעדיפו בגדים בצבעים ניטראליים בלבד.

ומה לגבי צילומי זוגיות? ובכן, לרוב נהוג להצטלם בבגדים בהירים או לבנים, אבל זו ממש לא חובה. בהחלט תוכלו לשלב פריטים צבעוניים במסגרת צילומי הזוגיות, רק הקפידו להתאים את הפריטים זה לזה.

אגב, בכל הנוגע לצילומי הריון, כדאי לברר מול הצלם משום שלעיתים, לצלמים יש מלאי של פריטי לבוש מרהיבים ומיוחדים, כך שברוב המקרים, אין צורך להיערך לכך מראש (אם כי זה תמיד מומלץ).

אקססוריז

מתכננים להוסיף צעיפים, כובעים ואקססוריז נוספים? ובכן, גם הם צריכים להילקח בחשבון בפלטת הצבעים, וחשוב לוודא שהם משתלבים היטב עם פריטי הלבוש שבחרתם. מלבד זאת, בהחלט ניתן להוסיף גם אביזרים לצילומים, כשיש מגוון רחב של מוצרים שיכולים להתאים – כשזה כמובן תלוי בקונספט של הצילומים.

שנסכם?

כדי לבחור אאוטפיט מוצלח לצילומים יש להתחשב במספר פרמטרים, ובין היתר בלוקיישן, בפלטת הצבעים המועדפת עליכם, באקססוריז שתרצו להוסיף לאאוטפיט, וכמובן בקונספט. אל תשאירו את בחירת הבגדים לרגע האחרון, ותכננו את האאוטפיט שלכם מבעוד מועד, משום שתכנון נכון ומושכל, יסייע לכם לבנות סטיילינג מנצח לצילומים בלתי נשכחים.