חובבי טיולים, ספורט אקסטרים או רכיבה על אופניים? ובכן, כנראה שחלק לא קטן מכם גם אוהב לצלם ולתעד את הפעילויות המיוחדות הללו. בעבר זאת הייתה משימה די מורכבת בלי שום ספק ולא כל אחד יכול היה בכלל לצלם במהלך הפעילויות האלו, אבל בשנים האחרונות נכנסו לשימוש מצלמות הגו פרו המצוינות המיועדות במיוחד לצילום בסיטואציות כאלו. יחד עם זאת, המצלמה עצמה היא מוצר מצוין מבחינת הצילום והאיכות שהיא מאפשרת, אבל מי שרוצה לנצל את היכולות שלה עד הסוף באמת, צריך להכיר את הדרכים לעשות זאת. אם גם אתם שואפים לשוט המושלם, הנה כמה טיפים ואביזרים שיעזרו לכם לצלם ממש כמו המקצוענים ביותר בתחום, ולא, אתם ממש לא חייבים להיות צלמים מקצועיים בשביל להגיע לתוצאות מעולות.

תושבת וואקום למצלמות גו פרו

גו פרו זה למעשה מוצר שמיועד לצילום במצבים מיוחדים. הרי אם נרצה לצלם נוף או אירוע משפחתי, אין צורך מיוחד במצלמת גו פרו ואפשר להשתמש במצלמה רגילה ואפילו במצלמות הבסיסיות שקיימות במכשירי הטלפון שלנו. לעומת זאת גו פרו זו מצלמה בה נשתמש במיוחד בסיטואציות של ספורט אתגרי ורכיבה למשל, ומי שרוצה להפיק תמונות איכותיות בעזרת המצלמה צריך לרכוש את האביזרים המתאימים לשדרוג החוויה. תושבת הוואקום למצלמות הגו פרו היא אחד המוצרים הכי טובים שתוכלו לרכוש והיא תאפשר לכם לצלם כמעט בכל סיטואציה. היא מתחברת בקלות למשטחים רבים כמו סירות, קסדות, כלי רכב ועוד ומאפשרת שימוש במהירות של כמאה וחמישים קילומטרים בשעה.

כיסוי צלילה

אחד הדברים הנפלאים ביותר שניתן לעשות עם מצלמות גו פרו הוא לצלם תמונות מתחת למים, כשחלקן מרהיבות במיוחד. כמובן שבשביל לעשות את זה צריך ציוד מתאים וכיסוי צלילה זה האביזר שמאפשר בדיוק את זה. שימו לב שאם אתם צוללים בדרך כלל במים רדודים או שאתם רק משנרקלים, אפשר בהחלט להיעזר בכיסויים בסיסיים יותר. לעומת זאת, אם אתם צוללים לעומקים משמעותיים של 40 מטר ויותר וכמובן אם אתם עוסקים בענף של צלילה חופשית, ניתן בהחלט לרכוש כיסויים מיוחדים וחזקים יותר שיאפשרו שימוש במצלמת הגו פרו גם הנקודות הללו וכדאי בהחלט לעשות זאת.

השוט המושלם: איך לצלם בגו פרו ממש כמו מקצוענים

ידית אחיזה עם מצוף

את ידית האחיזה לגו פרו כמעט כולנו מכירים ויודעים שמדובר במוצר מצוין שמאפשר לנו לצלם בזוויות קשות וכן נותן האפשרות לצלם תמונות סלפי איכותיות וכן תמונות פנורמיות. יחד עם זאת, כאשר מדובר על ספורט ימי כמו צלילה או שיט, שווה בהחלט להכיר את האפשרות הנהדרת של ידית אחיזה שמגיעה עם מצוף ייחודי. כך למעשה ניתן להיעזר בכל הפיצ'רים של ידית האחיזה בעת הצורך, וכשרוצים שהמצלמה תהיה נייחת על המים בכל שלב, ניתן פשוט להניח אותה על פני המים בעזרת המצוף.

הכירו את המצלמה לעומק לפני כל שימוש

טיפ חשוב לסיום שיעזור לכם לשמור על המצלמה שלכם ולהוציא צילומים טובים יותר, הוא להכיר את הפיצ'רים והאפשרויות של המצלמה שברשותכם לפני שאתם לוקחים אותה לצילומי אקסטרים. מי שלא מכיר לעומק את השימוש במצלמה שברשותו לא יצליח לצלם תמונות טובות במקרה הטובה ובמקרים פחות טובים עלול לפגוע במצלמה או לאבד אותה במהלך השימוש בתנאים קשים. לעומת זאת, אם תתאמנו ותכירו את המצלמה בסביבה סטרילית לפני שתיקחו אותה לצלילות או רכיבות, סביר להניח שברגע האמת תדעו איך להשתמש בה וגם תצליחו להפיק צילומים איכותיים. כך או כך, חשוב להכיר את האביזרים המצוינים שיהפכו את חווית הצילום שלכם למהנה הרבה יותר.