על מנת להשלים את תהליך ההדפסה נדרש לעבוד עם נייר איכותי. מהם ההבדלים בין סוגי הנייר וכיצד תוכלו לבחור את הנייר המתאים ביותר? על כך – בסקירה הבאה.

סוגי נייר: כל מה שרציתם לדעת

בכל הקשור לבחירה של נייר להדפסה, אין ספק כי תהליך הבחירה עשוי להיות מבלבל – וזאת בשל הסוגים השונים של הניירות בהם ניתן להשתמש לטובת פעולת ההדפסה כמו גם הצילום. למעשה, כצלמים מקצועיים נדרש מכם לבצע בחירה מושכלת אשר במסגרתה תוכלו להדפיס על נייר איכותי, ובהתאם לכך לקבל תוצר מעולה. סוגי הניירות נבדלים האחד מהשני בהתאם לצורה, גודל, עובי ומרקם. על כן, בתהליך הבחירה צריך לשים לב לפרמטרים הללו מתוך מטרה לבצע בחירה מושכלת ונכונה כחלק מהיותם אנשי מקצוע המעוניינים לספק את התוצר הטוב ביותר בעבור הלקוחות. בנוסף לכך, צריך לקחת בחשבון כי נייר איכותי הוא נייר שצריך לתת את המענה לטווח הרחוק, ועל כן עדיף להשקיע יותר ולבצע רכישה של נייר שישרת אתכם למשך זמן רב וברמת איכות יוצאת דופן.

אילו סוגי נייר ניתן להזמין?

דרך חנות מקצועית המתמחה בתחום הנייר ניתן לבצע הזמנה של מגוון סוגי נייר, בהתאם לפרמטרים אותם הצגנו לכם וכן שיקולי התקציב שמהווים גם הם נקודה למחשבה. נוסף לכך, העדיפו לבצע רכישה של חבילת צילום כך שניתן יהיה לבצע את תהליך ההדפסה באופן רציף וללא צורך ברכישה חוזרת. בכדי לסייע לכם, להלן מספר סוגים של נייר להדפסה:

NAVIGATOR

נייר בגודל A4  אשר נחשב לאידיאלי בעבור מדפסות. הסיבה? ובכן, המוצר הזה לבן במיוחד כמו גם חסכוני מאחר ומדובר בחבילת נייר אותה ניתן להזמין במחיר מעולה כמו גם להשתמש בנייר למספר צרכים: הדפסה, צילום ושליחת פקס.

נייר כרומו

נייר מעולה במיוחד בעבור צילומי מגזין אך גם בעבור שימוש כיצירת אומנות. מדובר בנייר אותו ניתן להזמין מחנות מקצועית עם שימת דגש על מראה מבריק או מט, כמו גם לבצע על גבי הדף  הדפסה בטקסטורה מיוחדת.

שחור על גבי נייר: המדריך השלם לסוגי נייר לצילום והדפסה

נייר ממוחזר

נייר שעשוי במרקם מחוספס ונחשב לאחד הפיתוחים המסקרנים של עולם הדפוס, וזאת בשל היותו נייר סופג דיו כמו גם כזה שמעניק נופך אומנתי בעבור כל צילום.

נייר גלוסי

נייר פוטו מבריק אותו ניתן להתאים לטובת הדפסה של דפי מגנט לאירוע. מדובר באחד הניירות האיכותיים ביותר בשל היותו מבריק ועמיד במיוחד. צלמים רבים משתמשים בנייר גלוסי לטובת הדפסה של צילומי מגנטים כמו גם העתקים.

נייר כימי

מדובר בנייר שמאפשר לכם לבצע העתק של ההדפסה, באיכות מעולה.

נייר נטול עץ

אחד הטרנדים החמים בענף האירועים הוא צילום המתבצע באמצעות שימוש בנייר נטול עץ המעניק לא רק הדפסה מעולה אלא גם אפשרות להדפיס באופן מקצועי על נייר בעל מגע נעים ועם טקסטורה מעניינת.

דגשים חשובים לבחירת נייר צילום והדפסה

כצלמים שרוצים לספק את השירות הטוב ביותר בעבור הלקוחות שלכם, חשוב לבצע את ההזמנה של הנייר בהתאם לסוג הפעילות שאתם עתידים לבצע – בין אם מדובר בצילום עצמו או בהדפסה של התמונות. על כן, עדיף לבצע את הרכישה אך ורק דרך חברה מקצועית המציעה לכם לא רק נייר באיכות מעולה אלא גם הצעת מחיר הוגנת, בהתאם למחיר הנהוג בשוק. העדיפו להשקיע ובהתאם לכך ליצור חווית הדפסה כמו גם צילום המתבצעים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כחלק מהיותם אנשי מקצוע המקפידים על הדפסה של תמונות באופן מקצועי ואיכותי.