מספר מפגשים: 
10 מפגשים
שעות הקורס: 
שעות הבוקר והערב
ימי הקורס: 
ימי השבוע

קורס פרטי // פוטושופ לצלמים

בהדרכת סיגל קולטון, מבעלי דרך צילום, צלמת מקצועית בעלת נסיון רב שנים בעבודה עם התוכנה ובהוראתה.

התקשרו עכשיו והבטיחו את מקומכם: 03-6820688

// פרטים על הקורס

היה היו סרטי צילום... ממש לא מזמן. היינו מצלמים ומפתחים את הסרטים, מדפיסים מהם צילומים ומתעסקים עם כימיקלים וטמפרטורות. בחסות החשיכה למדנו לערוך ולשנות צילומים כאוות נפשנו עד ליצירת מציאות חדשה ולמעשה - לעשות בחדר החושך כל מה שפוטושופ יודעת לעשות היום.

בעידן שלנו, אין טמפרטורות ואין כימיקלים אבל יש מחשב ויש תוכנה ופוטושופ הפכה להיות חלק חשוב ואינטגרלי במסלול לימודי צילום.

בקורס פוטושופ לצלמים אני מלמדת את 'חדר החושך' הדיגיטלי. 'אחד על אחד' נלמד להבין את ההגיון הפנימי של תוכנת ה'פוטושופ' בכדי שנוכל להמשיך ולעבוד איתה באופן עצמאי.

חשוב להדגיש כי אני עובדת עם פוטושופ כצלמת ומלמדת את העבודה בתוכנה מנקודת מבט של צילום ולא של מעצבת או גרפיקאית.

// מה ניתן ללמוד ממני?
כל מה שצלם צריך בכדי לעבוד עם התוכנה באופן מקצועי כולל - תיקון חשיפות, צבע וקונטרסט בצילום; הבנת המונח 'רזולוציה' והכרת פורמטים ואיכויות שמירה של קובץ דיגיטלי; כיול מסך ובחינת איכויות הדפסה; ריטוש ואיחוי צילומים, העלמה ושחזור פרטים בצילום; הכרת פילטרים שונים, המרת צילומי צבע לשחור לבן וצביעת צילומים; עבודה עם מסכות ושכבות; הכנסת טקסט לצילום ועיבוד קבצי Raw.

// איך בקורס?
את כל הנושאים הנ"ל (ועוד) אני מלמדת ממש ת'עכלס. כל התרגולים נעשים בכיתה יחד עם איתי מול עמדת מחשב שדאגנו לצייד במסך מחשב מקצועי המותאם במיוחד לעבודה עם צילומים וניתן לבוא ולתרגל בזמנכם הפנוי.

// מי אני?
סיגל קולטון, מבעלי 'דרך צילום', מדריכה בכירה וצלמת מקצועית העוסקת בצילום אמנות ופרסום כעשרים שנים. בוגרת החוג לצילום ומדיה דיגיטלית במכללת הדסה ירושלים. הדריכה ומדריכה צילום במסגרות שונות כגון 'קמרה אובסקורה', מכללת הנגב 'ספיר' ובאקדמיה לאמנות 'בצלאל'

// היקף הקורס
קורס פוטושופ לצלמים הוא קורס פרטי ולכן מספר המפגשים, היקפם ותדירותם מותאמים לדרישות הסטודנט.

לפרטים נוספים על הקורס התקשרו: 03.6820688

לגלריות צילומי סטודנטים

קורס צילום מקצועי בבית הספר דרך צילום

צור קשר // בית ספר לצילום בתל אביב